Limon Tour
World Guide
DriveZona
Tranzito
دوشنبه, 14 آذر 1401
ثبت نام
صفحه اصلی  >  آخرین اخبار  >  آخرین اخبار سینمای ایران  >  نشست خبری عوامل "راستش را بگو"/دلایل سانسور و صحبت‌های بازیگران
نشست خبری عوامل "راستش را بگو"/دلایل سانسور و صحبت‌های بازیگران

عوامل جموعه تلویزیونی "راستش را بگو" روز گذشته در نشست نقد و بررسی این مجموعه اشاره‌هایی به برخی دلایل سانسور 164 دقیقه‌ای که منجر به عدم پخش نزدیک به 4 قسمت پایانی این مجموعه شد، داشتند.

در این جلسه محمدرضا آهنج کارگردان، مصطفی رستگاری نویسنده، فاطمه ثمرقندی تهیه‌کننده، نیوشا ضیغمی، دانیال عبادی، امیرحسین مدرس و الناز بهمن‌زاده بازیگران این سریال حضور داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر،‌ عصر روز دوشنبه سیزدهم آذر سی امین جلسه خانه فیلم فردوس واقع در فرهنگسرای فردوس با نمایش و نقد و بررسی سریال "راستش را بگو" برگزار شد.

در ابتدای این نشست با اجرای محمدرضا لطفی، ثمرقندی تهیه‌کننده درباره نزدیکی اثر به شعار اظهار کرد: من آدم محتواگرایی هستم و به شدت دوست دارم که درباره مصادیق انسانی و درعین حال موضوعات اقتصادی کار تولید کنم. من در گذشته تجربه سریال "مار و پله" را داشتم که درباره مالیات بود و مرا راضی نکرد.
ثمرقندی: قرار بود به ورطه تبلیغ کشیده نشویم
وی تصریح کرد: به زعم من این خیلی خوب است که ارگان‌ها وارد مشارکت و تولید یک اثر هنری بشوند، درست مانند ورزش و فوتبال و هرکاری که فرهنگ‌سازی کند اتفاق خوبی است، اما همان طور که شما گفتید باید این ظرافت را به کار برد که در عین حال به ورطه تبلیغ کشیده نشود. "راستش را بگو" کاری بود که در آن می‌خواستیم درباره دروغگویی حرف بزنیم و در گام نخست با آقای آهنج به توافق رسیدیم و او هم مصطفی رستگاری را برای نگارش معرفی کرد. رستگاری وقتی فهمید که کار مشارکتی است در ابتدا چندان استقبال نکرد، اما رفته رفته علاقمند شد و استارت کار زده شد.
آهنج: عده‌ای گفتند خائنید عده‌ای قدیسمان خواندند