Limon Tour
World Guide
DriveZona
Tranzito
یکشنبه, 16 مرداد 1401
ثبت نام
79. Bw- بیوگرافی امی آدامز

 

  بیوگرافی امی آدامز  
   
 
BW.79- Amy Adams Biography
تاریخ تولد
20 آگوست 1974

تاریخ مرگ
-
ملیت
ایتالیا
حرفه
بازیگر
مترجم
زهرا
(*Scarlett*)

امیلو آدامز، بازیگر و خواننده آمریکایی، در 20 آگوست 1974 از پدر و مادري آمریکایی در ویچنزای ایتالیا به دنیا آمد. او بازیگری را از تئاتر های موزیکال شام آغاز کرد و پس از آن با فیلم کمدی سیاه Drop Dead Gorgeous برای اولین بار در سال 1999 بر روی پرده سینما ظاهر شد. بعد از بازی در نقش های تلویزیونی و فیلم های درجه ب، در سال 2002 در فیلم "اگه می‌تونی منو بگیر" حضور یافت. اما با بازی در نقش "اشلی جانستون" در فیلم Junebug در سال 2005 بود که توانست خودش را نشان دهد...
 
     
  Cinema Center Biography Group  

 

 

alt

نام : امی لو آدامز
متولد : 20 آگوست 1974 - وینچنزا ، ایتالیا
شغل : خواننده ، بازیگر

بیوگرافی مختصر


امی لو آدامز، بازیگر و خواننده آمریکایی، در 20 آگوست 1974 از پدر و مادري آمریکایی در ویچنزای ایتالیا به دنیا آمد. او بازیگری را از تئاتر های موزیکال شام آغاز کرد و پس از آن با فیلم کمدی سیاه Drop Dead Gorgeous برای اولین بار در سال 1999 بر روی پرده سینما ظاهر شد. بعد از بازی در نقش های تلویزیونی و فیلم های درجه ب، در سال 2002 در فیلم "اگه می‌تونی منو بگیر" حضور یافت. اما با بازی در نقش "اشلی جانستون" در فیلم Junebug در سال 2005 بود که توانست خودش را نشان دهد. بازی‌ای که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و نامزدی اسکار برای بهترین بازیگر نقش دوم زن را برای او به دنبال داشت .
پس از آن آدامز در سال 2007 با بازی در فیلم "سحر شده" به موفقیت‌های تجاری و منتقدانه و همچنین نامزدی گلدن گلاب دست یافت. دومین نامزدی اسکار و گلدن گلاب او به بازی در فیلم "شک" مربوط است. او در این فیلم نقش راهبه‌ جواني به نام "خواهر جیمز" را بر عهده داشت. اگرچه او در نقش های کمدی و درام بازی کرده اما به خاطر بازی در کاراکترهای شاد و درخشان معروف است.
آدامز در فیلم "Sunshine Cleaning" همبازی "امیلی بلانت" و "آلن آرکین" بود و در فیلم "شب در موزه: نبرد امیتسونین" در نقش "آملیا ایرهارت" ظاهر شد. در سال 2009 در فیلم "جولی و جولیا" در نقش نویسنده آمریکایی "جولی پاول" بازی کرد و به دنبال آن در فیلم "سال کبیسه" ایفای نقش نمود. بازی او در نقش "چارلین فلمینگ" در فیلم "مشت زن (2010)"، سومین نامزدی اسکار و گلدن گلاب، دومین نامزدی بفتا و پنجمین نامزدی انجمن بازیگران را به همراه داشت. در سال 2011 به همراه "جیسون سیگل" در "ماپت ها" حضور یافت. در سال 2012 به عنوان "پگی داد" در فیلم "مرشد" و دختر "کلینت استیوود" در فیلم "مشکل با منحنی" ایفای نقش نمود. برای فیلم "مرشد"، آدامز برای چهارمین بار نامزد اسکار و گلدن گلاب شد. او همچنین سومین نامزدی بفتای خود را به دست آورد. او قرار است در فیلم جدید سوپرمن به نام "مرد فولادین" در نقش "لوییس لین" حضور یابد .


alt
زندگی ابتدایی

امی آدامز در وینچنزای ایتالیا متولده شده است. او چهارمین فرزند از هفت فرزند پدر و مادر آمریکایی خود، "ریچارد کنت" و "کاترین آدامز" می باشد و چهار خواهر و دو برادر دارد. پدرش در زمان تولد او به عنوان تعمیرکار ارتش آمریکا در وینچنزا فعالیت می نمود و خانواده اش را قبل از اینکه در کلورادو مستقر و ايمي هشت ساله شود شکل داد. پس از آن پدرش به عنوان خواننده‌ی حرفه ای در رستوران ها فعالیت داشت و مادرش یکی از بدنسازان نیمه حرفه ای بود. ايمي در کلیسا بزرگ شد اما پدر و مادرش بعد از جداییشان در سال 1985 کلیسا را ترک کردند.
در تمام سالهایی که آدامز در دبیرستان داگلاس کانتری درس می خواند، در گروه کر مدرسه فعالیت داشت و در یک آموزشگاه رقص محلی تلاش می کرد تا بالرین شود. والدینش امیدوار بودند با ادامه دادن فعالیت های ورزشی، او تسلیم خواسته های آنها برای ادامه رقص شود. کاری که باعث می شد افزایش شانس او برای دریافت کمک هزینه‌ي دانشجویی گردد اما آدامز تصمیم گرفت که به دانشگاه نرود. "من یکی از آن بچه هایی بودم که از بودن در مدرسه لذت نمی بردم. اگرچه از این که درس نخواندم، پشیمان هستم." پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان به همراه مادرش به آتلانتا نقل مکان کرد و بعد از اینکه متوجه شد آنقدر استعداد ندارد که به یک بالرین حرفه ای تبدیل شود، تصمیم گرفت وارد تئاترهای موزیکال شود. جایی که به گفته خودش "برای شخصیت او مناسب‌تر بود." تا 18 سالگی به عنوان دربان و خوش آمدگو در فروشگاه گپ فعالیت داشت و همزمان در انجمن های تئاتر ایفای نقش می نمود. پس از قارغ التحصیلی او اولین شغل تمام وقتش را به عنوان میزبان در رستوران های هوترز آغاز کرد. آدامز کارش را، سه هفته بعد، درست زمانی که به اندازه‌ی کافی پول برای خرید ماشین جمع نموده بود، ترک كرد.


فعالیت حرفه‌ای
آدامز کارش را به صورت حرفه ای به عنوان رقاص در تئاتر "بولدرز دینر کانتری" و "دینر پلی هاوس" آغاز کرد. در سال 1995 توسط "مایکل بریندیزی"، کارگردان تئاترمینیاپولیس کشف شد. آدامز به چنهسن مینسوتا رفت و برای سه سال در تئاترهای چنهسن دینر ایفای نقش نمود. در سال 1999 برای فیلم "Drop Dead Gorgeous" تست بازیگری داد. فیلمی که در مینسوتا فیلمبرداری شد و اولین نقش امی آدامز را برایش به ارمغان آورد. پس از آن همبازیش در این فیلم،"کریستی آلی" او را متقاعد کرد که به لوس آنجلس نقل مکان کند. او سه سال اول زندگیش در لس آنجلس را غمگین و تیره می نامد. او زندگیش در چنهسن را از روزهای خوب زندگي‌اش می داند و می گوید "عاشق امنیت و برنامه ریزی آن روزهایم هستم. مردمی که با آنها کار می کردم برايم مانند یک خانواده‌ی عالی بودند." پس از مدت کوتاهی در لوس آنجلس در سریال تلویزیونی "مقاصد بیرحمانه" در نقش "کاترین مرتیول" برای شبکه فاکس بازی کرد. سریالی که انتظارات شبکه را برآورده ننمود و پس از تجدید نظر های متعدد در فیلمنامه، کنسل شد. در آخر قسمت ها، این سریال به صورت فیلم های شبکه خانگی به نام "مقاصد بی رحمانه 2" منتشر شد .
از سال 2000 تا 2002 آدامز در فیلمهای ضعیفي مانند "مهمانی ساحلی دیوانه ای" و به عنوان بازیگر مهمان در سریالهای تلویزیونی "نمایش دهه 70" ،"افسون شده" ، "بافی قاتل خون آشام" ، "اسمالویل" و "بال غربی" ظاهر شد. سپس در فیلم "اگه میتونی منو بگیر" ساخته‌‌ی "استیون اسپیلبرگ" در نقش "برندا استرانگ"، پرستاری که عاشق "فرانک ابیگنل" (لئوناردو دیکاپریو) بود، بازی کرد. اسپیلبرگ در این باره می گوید: "جایی که او باید راه می افتاد." اما آدامز تا یک سال بعد پیشنهادی برای بازی دریافت نکرد. اگرچه خودش در این باره می گوید: "این اولین باری بود با بازیگرانی در این سطح بازی می کردم و فهمیدم می توانم بازیگر شوم. با اعتقادی که به استیون اسپیلبرگ داشتم، اعتماد به نفسم بسیار افزایش پیدا کرد." در سال 2004 در فیلم "اخرین فرار" بازی نمود. همچنین صدایش به عنوان کاراکترهای سریالانیمیشنی "پادشاه تپه" پخش شد. او برای نقش "آلیس دوهرتی" در سریال "دکتر وگاس" انتخاب شد اما پس از مشاجره بر سر قرارداد، از این سریال اخراج شد.


alt

2005 تا 2007 : پیشرفت و موفقیت های حساس 

قبل از ترک سریال دکتر وگاس، فیلمنامه‌ی فیلم کم خرج ""Juneburg را دریافت کرد. او برای نقش "اشلی جانستون" زن حامله‌ی جوانی که شاد و بسیار پرحرف بود، تست داد. این فیلم طی 21 روز در کالیفرنیای شمالی فیلمبرداری شد. در آن مدت آدامز پا به سی سالگی گذاشته بود و درباره‌ی آینده‌ی شغلی‌اش نگران بود "با خودم فکر می کردم شاید باید به نیویورک بروم. شاید باید کاری دیگر را انجام دهم. مانند این نبود که داشتم کارم را ترک می کردم یا یک بیانیه‌ی خداحافظی گریه دار می نوشتم . بیشتر شبیه این بود که فکر می کردم برای این کار مناسب نیستم ." او درباره‌ي تجربه‌ي بازی‌ در این فیلم می گوید: "این فیلم واقعا من را قدرتمند کرد . وقتی تابستان تمام شد هنوز برای فیلمی استخدام نشده بودم اما خوشحال بودم. به خودم افتخار می کردم. "بیشتر شبیه... می دونین؟... انگار مشکلاتم رو کنار زده بودم." Juneburg در سال 2005 در فستیوال فیلم سادنس اکران شد و جایزه ویژه داوران را برای آدامز به ارمغان آورد. 
بعد از اکران فیلم "قرار عروسی"، فیلمی که آدامز به همراه "دبرا مسینگ و "درموت مولرونی" در آن ایفای نقش نموده بود،Juneburg در سینماها پخش شد. آدامز مورد تحسین و تمجید منتقدان قرار گرفت و "کارینا چوکانو" در روزنامه لوس آنجلس تایمز درباره او نوشت: "بازی آدامز در نقشی که می توانست به راحتی شبیه به یک کاریکاتور شود، بسیار پیچیده و جذاب بود." "جو لیدون" در مجله ورایتی درباره بازی او اینگونه نوشت: "قسمتی از آن به خاطر کاراکتر پرروح این نقش بود اما بیشتر آن ناشی از جذابیت بازیگر آن می باشد." او توانست جوایز متعددی را به عنوان بازیگر زن نقش دوم به خود اختصاص دهد. از جمله جایزه جامعه ملی منتقدان فیلم و جایزه مستقل اسپیریت. او همچنین برای بازی در این نقش نامزد دریافت جایزه انجمن صنفی بازیگران و اسکار شد. در سال 2006 آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک از او برای عضویت دعوت نمود. 
هرچند Juneburg بیننده های محدودی داشت، تحسین های منتقدان باعث افزایش علاقه او برای بازیگری شد. او در فیلم هایی مانند "هنوز ایستاده" و "شب های تالادگا : تصنیفی از ریکی بابی" ایفای نقش نمود. همچنین به عنوان مهمان در سریال "اداره" نیز بازی کرد. بعد از اینکه او در انیمیشن والت دیزنی به نام "سگ زیرزمینی" به عنوان کاراکتر "پولی" صداگذاری نمود، برای ایفای نقش در فیلم پرخرج "سحر شده" در سال 2007 انتخاب شد. این فیلم درباره ورود "جیزل" از دنیای کارتونی به دنیای واقعی نیویورک بود. آدامز به همراه سیصد بازیگر یا بیشتر برای این نقش تست داد و در آخر او بود که توسط "کوین لیما" کارگردان این فیلم برای این نقش برگزیده شد .
"سحر شده" به موفقیت تجاری دست یافت و بیشتر از 340 میلیون دلار در جهان فروش داشت. بازی او بازتاب خوبی از طرف منتقدان داشت. "تام مک کارتی" از مجلهورایتی این نقش را مانند وسیله ای توصیف کرد که از آدامز یک ستاره ساخته است. نقشی شبیه به مری پاپینز برای جولی اندروز. "راجر ایبرت" از روزنامه شیکاگو سان-تایمز بازی آدامز را "تازه و تسخیرکننده" نامید. "وزلی موریس" از روزنامه بوستون گلاب نیز درباره او گفت: "او در این نقش نبوغ بازیگری خود را برای لحظه های شاد نشان داد." آدامز با این نقش نامزد بهترین بازیگر زن کمدی - موزیکال گلدن گلاب و نامزد بهترین بازیگر زن منتقدان شد. همچنین جایزه بهترین بازیگر زن ساترن را به خود اختصاص داد. سه آهنگ این فیلم در بخش بهترین آهنگ اصلی اسکار نامزد شدند. آدامز یکی از این آهنگ ها را به نام Happy Working Song به صورت زنده دراسکار اجرا کرد. همچنین آهنگ "همونطور که می دونی" که در فیلم توسط آدامز خوانده شده بود، در مراسم اسکار توسط "کریستین چنووث" اجرا شد. آدامز در مصاحبه ای اظهار کرد که آهنگ برای چنووث واقعا مناسب بود چون کریستین الهام بخش او برای نزدیک تر شدن به نقشش بوده است. 
موفقیت "سحر شده" باعث شد آدامز در معرض دید رسانه ها در سال های 2007 تا 2008 قرار بگیرد. او برای مصاحبه بر روی ِمجله اله، و به عنوان موضوع هالیوودی بر روی کاور مجله ونیتی فیر قرار گرفت. ونیتی فیر او را یکی از 8 چهره جدید هالیوود نامید. آدامز در مارچ 2008 میزبان هفتمین قسمت از سی و سومین فصل برنامه "ستردی نایت لایو" بود. در فیلم "جنگ چارلی ویلسون" به همراه "تام هنکس"، "جولیا رابرتز" و "فیلیپ سیمور هافمن" ایفای نقش نمود. او در این فیلم به عنوان "بانی باک" در نقش معاون اداره ظاهر شد. او درباره تجربه اش از این فیلم گفت: "واقعا جالب بود. اینکه توی مجموعه ای فعالیت کنی و یاد بگیری و سکانس های عالی فیلیپ سیمور هافمن و تام هنکس رو تماشا کنی و کارگردان هم مایک نیکولز باشه، برای من مثل ِ این بود که به مدرسه می رفتم. پروژه بعدی آدامز فیلم Sunshine Cleaning بود. او در این فیلم نقش مادر مجردی را بازی می کرد که شغل ِ پاک کردن صحنه های جرم را آغاز می کند تا بتواند پول کافی برای فرستادن پسرش به مدرسه خصوصی را جمع کند. این فیلم اولین بار در سال 2008 در جشنواره سادنس اکران شد. اکران این فیلم به صورت گسترده در سال 2009 بازتاب های خوبی را از طرف منتقدان به همراه داشت. "میک لاسل" از روزنامه "سان‌فرانسیسکو کرونیکل" در حالی که نظر مثبتی برروی فیلم داشت درباره آن گفت : "بازی احساسی صورت امی آدامز مهم ترین دلیلی است که به ما می گوید این فیلم را باید ببینیم ."


alt
2008 تا حال

در سال 2008 او در فیلم "خانم پتی گرو برای یک روز زندگی می کند" بازی کرد. او در این فیلم در نقش "دلزیا لافوس"، بازیگر آمریکایی که در لندن زندگی مي‌كند و زندگیش بعد از دیدن خانم پتی گرو (با بازی فرانسس مک دورناند) تغییر می کند بازی کرد. بازتاب ِ بازی او در این نقش دوست داشتنی بود. او باز هم نظراتی مانند نظرات فیلم های Juneburg و سحر شده دریافت نمود. "کارینا چوکانو" از روزنامه لوس آنجلس تایمز نوشت: "آدامز به طور فوق العاده ای می‌تواند کاراکتر باهوش و احمق را بازی کند. آدامز در پاسخ به اینکه آیا در خطر بازی در کاراکترهای یکسان هست، پاسخ داد: "فعلا فقط کاری رو می کنم که ازش لذت ببرم و در فیلم های متفاوتی هم بازی کرده ام. نقش های مختلفی داشته ام و امسال فیلمی درام رو بازی کردم (Sunshine Cleaning) اما از بازی در کاراکترهای شاد و خوش بین لذت می‌برم. چون خواه ناخواه آدم کاراکترهاش رو با خودش به خونه می بره." در مصاحبه ای دیگر نیز گفته: "من واقعا فکر می کنم می تونم این کاراکترها رو بازی کنم... اونها چند لایه هستن و ازاینکه انتخاب می کنند که شاد باشند لذت می برم. واقعا می تونم این احساس امید رو درک کنم."
در اواخر سال 2008 آدامز در فیلم "شک" به کارگردانی "جان پاتریک شینلی" به عنوان "خواهر جیمز" بی گناه ایفای نقش نمود. او در این فیلم با "مریل استریپ"، "فیلیپ سیمور هافمن" و "وایولا دیویس" همبازی بود. پس از اینکه آدامز از همبازیش در فیلم Sunshine Cleaning مطلع شد، به دنبال نقش خواهر جیمز بود اما به او گفته شده بود که نقش را به هنرپیشه‌ی دیگری داده اند. سرانجام شینلی نقش را به آدامز سپرد زیرا به گفته‌ی خودش "او درخشش اینگرید برگمن را دارد. شما آدم خوبی رو می بینید که با وضعیت بغرنج این دنیا می جنگد. او به شدت باهوش است و در عین حال بی گناهی عجیبی رو در خودش داره. او صورتی زیبا و نورانی دارد." آدامز درباره حضورش در این فیلم در کنار استریپ و هافمن گفت: "یک نوع عدم اطمینان، یک نوع احساس شک، یک نوع احساس قوی برای خوشحال کردن این بازیگران داشتم." فیلم با واکنش خوب منتقدان مواجه شد. "تاد مک کارتی" از مجله ورایتی درباره او نوشت: "آدامز توانست نقش یک راهبه جوان را به خوبی ایفا کند." "میک لاسال" از سانفرانسیسکو کرونیکل نوشت: "آدامز یکی از مزایای این فیلم بود. او نقش خواهر جیمز را گرفت و آن را به نقشی کاملا خاص و دوست داشتنی تبدیل کرد." آدامز با بازی در این نقش نامزد بهترین نقش دوم برای دریافت جایزه هشتاد و یکمین اسکار ، شصت و ششمین گلدن گلاب، پانزدهمین جایزه انجمن بازیگران فیلم و شصت و دومین آکادمی بریتانیایی شد. 
بازی بعدی آدامز نقش "آملیا ایرهارت" در فیلم "شب در موزه: نبرد اسمیتسون ها" در مقابل "بن استیلر" بود. این فیلم در روز یادبود آمریکا در سال 2009 اکران شد و در رقابت با فیلم "نابودگر: رهایی" با فروش 15.3 میلیون دلار در صدر باکس آفیس هالیوود قرار گرفت. هرچند فیلم از طرف منتقدان زیاد جالب نبود اما بازی آدامز تحسین شد. "شاون لوی" کارگردان این فیلم درباره آدامز گفت: "نمی دونم بازیگر بهتری از امی در نسل خودش وجود داره یا نه... منظورم اینه که بازیگران زن بزرگی در سینما وجود دارند اما آیا کسی می تواند "شک"، "جولی و جولیا" و "شب در موزه 2" رو در یک سال بازی کند؟ محدوده کاری او بی نظیر است. این یکی از مهمترین دلایلی است که باعث می شود احساس کنیم قسمت دوم شب در موزه بهتر از قسمت نخستین آنست." در همین سال آدامز در فیلم "جولی و جولیا" در کنار "مریل استریپ" ایفای نقش نمود. استریپ در این فیلم نقش "جولیا چایلد" و آدامز نقش "جولی پاول" را بر عهده داشتند. 
در سال 2010 آدامز در دو فیلم ظاهر شد، فیلم کمدی رمانتیک "سال کبیسه" و "مشت زن". او در "مشت زن" نقش "چارلین فلمینگ" دوست دختر بوکسور ایرلندی "میکی وارد" را بر عهده داشت. او در این فیلم در کنار "مارک والبرگ"، "کریستین بیل" و "ملیسا لئو" بازی کرد. این فیلم بازتاب بسیار مثبتی را از طرف منتقدین برای بازیگرانش داشت و نامزدی اسکار بهترین فیلم را برای عوامل فیلم به ارمغان آورد. آدامز مورد تحسین منتقدان بسیاری قرار گرفت و بازی در این فیلم، نامزدی بفتا، انجمن منتقدان، انجمن صنفی بازیگران، گلدن گلاب و اسکار را برای او به دنبال داشت. هرچند سه جایزه آخر نصیب "ملیسا لئو" همبازی آدامز در "مشت زن" شد. در سال 2011 او در کنار "جیسون سیگل" و عروسک های ماپت در فیلم "ماپت ها" بازی کرد و دوباره به خوانندگی در فیلم بازگشت. 
در سال 2012، بازی در فیلم "مرشد" به کارگردانی "پاول توماس اندرسون" را تجربه نمود. او در این فیلم در نقش "پگی داد" همسر رهبر مرکز دینی با بازی "فیلیپ سیمور هافمن" بازی کرد. او برای این نقش نامزد دریافت جوایز اسکار ، گلدن گلاب و بفتا شد. آدامز در فیلم "مشکل با منحنی" با مضمون بیس بال در نقش دختر "کلینت استیوود" ظاهر شد. فیلم نظرات متفاوتی داشت اما بازی آدامز با تحسین روبرو شد. راجر اییرت در این باره نوشت : "نقشی معمولی را برداشت و آن را برای ما ارزشمند ساخت." آدامز همچنین در فیلمی از والتر "سیلز" به نام "در جاده" در مقابل "ویگو مورتنسن" بازی کرد. "در جاده" بر اساس رمانی از" جک کرواک" به همین نام ساخته شده است. آدامز در این فیلم نقش "جین لی" را بر عهده داشت .
از پروژه های آینده آدامز می توان به فیلم "برای او" اثر "اسپایک جونز" اشاره نمود. او در فیلم "مرد فولادین" در نقش لوییس لین در مقابل "هنری کاویل" در نقش سوپرمن بازی خواهد کرد. کارگردان این فیلم "زک اسنایدر" و تهیه کننده آن "کریستوفر نولان" می باشند. "زک اسنایدر" درباره انتخاب آدامز این گونه گفته است: "از اینکه آدامز را انتخاب کرده ایم خوشحالیم. او یکی از بازیگران محترم و باهوش این روزهای سینماست. او دارای همه فاکتورهاییست که لوییس لین باید داشته باشد: باهوش، قوی، شاد، گرم، جاه طلب و صد البته زیبا." آدامز درسال 2001 در سریال اسمالویل که به زندگی سوپرمن پرداخته بود، بازی کرده است.


alt
زندگی شخصی 

در آوریل 2008 آدامز با "دارن له گالو" هنرمند و بازیگری که در کلاس های بازیگریش در سال 2001 ملاقات کرده بود، نامزد کرد. در می 2010 او اولین فرزندش را به دنیا آورد و نام دخترش را "آویانا اوله آ له گالو" نامید .
 
 
فیلموگرافی


1999 Drop Dead Gorgeous 2007 Charlie Wilson's War
2000 Psycho Beach Party 2008 Miss Pettigrew Lives for a Day
2000 The Chromium Hook 2008 Doubt
2000 Cruel Intentions 2 2009 Sunshine Cleaning
2002 The Slaughter Rule 2009 Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
2002 Pumpkin 2009 Moonlight Serenade
2002 Serving Sara 2009 Julie & Julia
2002 Catch Me If You Can 2010 Leap Year
2004 The Last Run 2010 Love & Distrust
2005 The Wedding Date 2010 The Fighter
2005 Junebug 2011 The Muppets
2005 Standing Still 2012 The Master
2006 Pennies 2012 Trouble with the Curve
2006 Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2012 On the Road
2006 Tenacious D in The Pick of Destiny 2013 Man of Steel
2007 The Ex 2013 Lullaby
2007 Underdog 2013 Her
2007 Enchanted 2013 American Hustle


تلویزیون2000 That '70s Show
2000 Charmed
2000 Zoe, Duncan, Jack & Jane
2000 Providence
2000 Buffy the Vampire Slayer
2001 Smallville
2002 The West Wing
2004 King of the Hill
2004 King of the Hill
2004 Dr. Vegas
2005 The Office
2008 Saturday Night Live


موسیقی


2007 Enchanted
2008 The 80th Annual Academy Awards
2008 Miss Pettigrew Lives for a Day
2008 Saturday Night Live
2009 Moonlight Serenade
2010 Late Night with Jimmy Fallon
2011 The Muppets


جوایز


-- -- اسکار
2012 نامزد Best Performance by an Actress in a Supporting Role - The Master
2010 نامزد Best Performance by an Actress in a Supporting Role -The Fighter
2008 نامزد Best Performance by an Actress in a Supporting Role - Doubt
2005 نامزد Best Performance by an Actress in a Supporting Role - Junebug
-- -- گلدن گلوب
2012 نامزد Best Performance by an Actress in a Supporting Role - The Master
2010 نامزد Best Performance by an Actress in a Supporting Role -The Fighter
2008 نامزد Best Performance by an Actress in a Supporting Role - Doubt
2005 نامزد Best Performance by an Actress in a Supporting Role - Junebug
-- -- و 48 نامزدی دیگر و برنده شدن در 34 جایزه از مراسم مختلف.... با تشکر از مهناز خانم عزیز بابت ویراستاری متن و عرفان عزیز بابت تهیه عکس ها ....

alt

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

تحلیل و بررسی ها

فروش ایالات متحده

53 $-M
فروش جهانی
3.4 $-M
فروش کلی
56.4 $-M

The Conjuring

 The Conjuring (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

279 $-M
فروش جهانی
308 $-M
فروش کلی
587.8 $-M

Despicable Me 2

 Despicable Me 2 (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

82 $-M
فروش جهانی
8.7 $-M
فروش کلی
90.8 $-M

Grown Ups 2

 Grown Ups 2 (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

33.7 $-M
فروش جهانی
--- $-M
فروش کلی
33.7 $-M

Turbo

 Turbo (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

72.8 $-M
فروش جهانی
110 $-M
فروش کلی
183 $-M

Pacific Rim

 Pacific Rim (2013) on IMDb

کپی رایت

این سایت تحت مالکیت مجموعه فرهنگی سینماسنتر میباشد و فعالیت آن مطابق قوانین میباشد، کلیه حقوق مطالب منتشر شده در این مجموعه متعلق به مجموعه فرهنگی سینماسنتر و مشمول قوانین کپی رایت و حفظ حقوق مولفین است. لذا هر گونه کپی برداری بدون قید منبع و نام نویسندگان نقض صریح قوانین کپی رایت محسوب گشته و مشمول مجازاتهای تعریف شده برای این نوع جرم می گردد. برای هر گونه برداشت از مطالب قبلا با مسئولان سایت هماهنگی حاصل نمائید.

سینماسنتر
مرجع نقد و بررسی فیلم و سریالهای تلویزیونی
 
تلفن: 
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
وبسایت: http://CinemaCenter.ir

آمار سایت

بازدیدکنندگان
2746
مطالب
1050
وب لینک ها
6
نمایش تعداد مطالب
2900164
 

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آخرین اخبار

ورود/خروج

ثبت نام

*
*
*
*
*
*

پر کردن فیلد های ستاره دار ضروری است.