Limon Tour
World Guide
DriveZona
Tranzito
یکشنبه, 23 مرداد 1401
ثبت نام
صفحه اصلی  >  سینمای جهان  >  جوایز سینمائی جهان

Satellite Awards بهترین هایش را در قسمت سریال شناخت: بیگ بنگ و هوملند بیشترین ها را دریافت کردند

http://files.cinemacenter.ir/images/3rdkd6t81ppxz4towdfc.jpg

جوایز Satellite Awards که به دو قسمت تلویزیون و سینما تقسیم میشود جوایز خود را به بهترین ها اعطا کرد که در قسمت فیلم در خبر قبلی بهترین ها را شناختیم حال نوبت بهترین ها در قسمت سریالی است که دو سریال هوملند و بیگ بنگ تئوری توانستند بیشترین جوایز را به خود اختصاص دهند

  • بهترین مینی سریال سال: "Hatfields & McCoys"
  • بهترین بازیگر زن مینی سریال : Julianne Moore, "Game Change"
  • بهترین بازیگر مرد مینی سریال: Benedict Cumberbatch, "Sherlock"
  • بهترین بازیگر مکمل زن مینی سریال:Maggie Smith, "Downton Abbey"
  • بهترین بازیگر مکمل مرد مینی سریال: Neal McDonough, "Justified"
  • بهترین سریال درام: "Homeland"
  • بهترین سریال ژآنر دیگر: "The Walking Dead"
  • بهترین بازیگر زن سریال درام: Claire Danes, "Homeland"
  • بهترین بازیگر مرد سریال درام: Damian Lewis, "Homeland"
  • بهترین سریال موزیکال یا کمدی: "The Big Bang Theory"
  • بهترین بازیگر زن سریال موزیکال کمدی: Kaley Cuoco, "The Big Bang Theory"
  • بهترین بازیگر زن سریال موزیکال کمدی: Johnny Galecki, "The Big Bang Theory"
 
Satellite Awards بهترین هایش را شناخت: فیلم Silver Linings Playbook تاخت

http://files.cinemacenter.ir/images/3rdkd6t81ppxz4towdfc.jpg

جوایز Satellite Awards اعلام شد و فیلم تحسین شده Silver Linings Playbook توانست در قسمت فیلم سال جوایز مهمترین بخش ها را از آن خود نماید از جمله بهترین فیلم سال ،بهترین کارگردان ،بهترین بازیگر نقش اول مرد ،بهترین بازیگر نقش اول زن ...

در زیر لیست جوایز را مشاهده میکنید...

بهترین فیلم سال: "Silver Linings Playbook"
بهترین کارگردان: David O. Russell, "Silver Linings Playbook"
بهترین بازیگر مرد: Bradley Cooper, "Silver Linings Playbook"
بهترین بازیگر زن : Jennifer Lawrence, "Silver Linings Playbook"
بهترین بازیگر مکمل مرد : Javier Bardem, "Skyfall"
بهترین بازیگر مکمل زن : Anne Hathaway, "Les Miserables"
بهترین فیلمنامه اصلی : Mark Boal, "Zero Dark Thirty"
بهترین فیلمنامه اقتباسی: David Magee, "Life of Pi"
بهترین انیمیشن: "Rise of the Guardians"
بهترین مستند: "Chasing Ice"
بهترین فیلم بین المللی: (tie) "The Intouchables," "Pieta"
بهترین فیلم برداری: Claudio Miranda, "Life of Pi"
بهترین تدوین : Jay Cassidy and Crispin Struthers, "Silver Linings Playbook"
بهترین موسیقی متن: Alexandre Desplat, "Argo"
بهترین ترانه: "Suddenly" from "Les Miserables"
بهترین تدوین و میکس صدا: Andy Nelson, John Warhurst, Lee Walpole, Simon Hayes, "Les Miserables"
بهترین جلوه های ویژه : Michael Lantieri, Kevin Baillie, Ryan Tudhope, Jim Gibbs, "Flight"
بهترین طراحی صحنه: Rick Carter, Curt Beech, David Crank, Leslie McDonald, "Lincoln"
بهترین طراحی لباس: Manon Rasmussen, "A Royal Affair"
 
نامزدهای جوایز انجمن منتقدین هوستون اعلام شدند: لینکلن میتازد

http://files.cinemacenter.ir/images/qeqfni3iaxssidrlh3wf.jpg

دیشب نامزدهای انجمن منتقدین هوستون اعلام شد و منتقدین لیستی بلند بالا از نامزدهای خود برای فیلم های سال 2012 اعلام کردند که در بین بهترین فیلم ها فیلم های نام اشنای گلدن گلاب دیده میشوند و لینکلن به مصاف تارانتینو و بیگلو و .... میرود..

در زیر تمام این نامزدها را میبینید! در اخر لیست هم یک قسمت اضافه هست بدترین فیلم سال؟؟؟ نامزدها را تماشاکنید....

 

بهترین فیلم
Argo, Warner Bros. (produced by Ben Affleck, George Clooney, Grant Heslov)

Beasts of the Southern Wild, Fox Searchlight (produced by Josh Penn, Dan Janey, Michael Gottwald)

Cloud Atlas, Warner Bros. (produced by Grant Hill, Stefan Arndt, Tom Tykwer, and Andy & Lana Wachowski)

Django Unchained, The Weinstein Company (produced by Reginald Hudlin, Stacy Sher, Pilar Savone)

Lincoln, DreamWorks (produced by Steven Spielberg, Kathleen Kennedy)

The Master, The Weinstein Company (produced by Paul Thomas Anderson, Megan Ellison, Daniel Lupi, JoAnne Sellar)

Les Miserables, Universal (produced by Tim Bevan, Eric Fellner, Debra Hayward, Cameron Mackintosh)

Moonrise Kingdom, Focus Features (produced by Jeremy Dawson, Scott Rudin, Wes Anderson, Steven M. Rales)

Silver Linings Playbook, The Weinstein Company (produced by Bruce Cohen, Donna Gigliotti)

Zero Dark Thirty, Columbia (produced by Kathryn Bigelow, Colin Wilson, Greg Shapiro, Ted Schipper, Megan Ellison)

بهترین کارگردان
Ben Affleck, Argo
Kathryn Bigelow, Zero Dark Thirty
Tom Hooper, Les Misérables
Steven Spielberg, Lincoln
Quentin Tarantino, Django Unchained

بهترین بازیگر مرد
Daniel Day-Lewis, Lincoln
John Hawkes, The Sessions
Hugh Jackman, Les Miserables
Joaquin Phoenix, The Master
Denzel Washington, Flight

بهترین بازیگر زن
Jessica Chastain, Zero Dark Thirty
Jennifer Lawrence, Silver Linings Playbook
Emmanuelle Riva, Amour
Quvenzhane Wallis, Beasts of the Southern Wild
Naomi Watts, The Impossible

بهترین بازیگر مکمل مرد
Alan Arkin, Argo
Javier Bardem, Skyfall
Tommy Lee Jones, Lincoln
Philip Seymour Hoffman, The Master
Matthew McConaughey, Magic Mike

بهترین بازیگر مکمل زن
Amy Adams, The Master
Judi Dench, SkYfall
Sally Field, Lincoln
Anne Hathaway, Les Misérables
Helen Hunt, The Sessions

بهترین فیلمنامه
Chris Terrio, Argo
Tony Kushner, Lincoln
Rian Johnson, Looper
David O. Russell, Silver Linings Playbook
Mark Boal, Zero Dark Thirty

بهترین انیمیشن
Brave, Pixar/Disney
Frankenweenie, Disney
ParaNorman, Focus Features
Rise of the Guardians, DreamWorks
Wreck-It Ralph, Disney

بهترین فیلمبرداری
Danny Cohen, Les Misérables
Roger Deakins, Skyfall
Janusz Kaminski, Lincoln
Mihai Malaimare, Jr., The Master
Claudio Miranda, Life of Pi

بهترین مستند سال
Bully, The Weinstein Company
The Central Park Five, Sundance Selects
The House I Live In, Abramorama
The Imposter, Indomina Releasing
The Queen of Versailles, Magnolia Pictures
Searching for Sugar Man, Sony Pictures Classics

بهترین فیلم خارجی زبان
Amour, Sony Pictures Classics
Holy Motors, Les Films de Losange
The Intouchables, The Weinstein Company
A Royal Affair, Magnolia Pictures
Rust and Bone, Sony Pictures Classics

بهترین فیلم نامه اورجینال
Mychael Danna,Life of Pi
Danny Elfman, Hitchcock
Johnny Greenwood, The Master
Reinhold Hall, Johnny Klimek & Tom Tykwer, Cloud Atlas
Thomas Newman, Skyfall
Dan Romer & Benh Zeitlin, Beasts of the Southern Wild
John Williams, Lincoln

بهترین اهنگ اورجینال
“Learn Me Right,” from Brave, music & lyrics by Mumford & Sons
“Skyfall,” from Skyfall, music & lyrics by ADELE and Paul Epworth
“Song of the Lonely Mountain,” from The Hobbit: An Unexpected Journey, music & lyrics by Neil Finn
“Suddenly,” from Les Misérables, music by Claude-Michel Schonberg, lyrics by Alain Boubil & Herbert Kretzmer
“Touch the Sky,” from Brave, music by Alex Mandel, lyrics by Alex Mandel & Mark Andrews

جایزه فیلم مستقل تگزاس
Bernie, Millenium Entertainment
Incendiary: The Willingham Case, Yokel
Kid-Thing, Zeller Bros.
Sushi: The Global Catch, Lorber Films
Trash Dance, Andrew Garrison, Texas

دستاورد فنی
Cloud Atlas
The Hobbit: An Unexpected Journey
Life of Pi

بدترین فیلم سال
Anna Karenina, Focus Features
Battleship, Universal
Prometheus, 20th Century Fox
That’s My Boy, Columbia
The Three Stooges, 20th Century Fox

 
هفت نامزد برای بدست اوردن اسکار بهترین چهره پردازی به رقابت باهم دیگر میپردازند

http://files.cinemacenter.ir/images/cdrvq0w6f1uxn3v9u38.jpg

اکادمی اسکار ساعاتی قبل لیست نهایی قسمت بهترین چهرپردازی و گریم را اعلام کرد و نامزدهای 7 فیلمی در این لیست گنجاند. این در حالی است که اکادمی اسکار قرار بود لیست نهایی تمامی قسمت های جوایز اسکار را در روز 10 ژانویه 2013 اعلام کند اما قسمت چهرپردازی و گریم را زودتر از موعود مقرر اعلام کرد..

در لیست نام هایی چون بینوایان و هیچکاک دیده میشوند و جای فیلمی نظیر اصلس ابری و بتمن در این لیست خالی است...

در زیر تمامی هفت نامزد این قسمت از جوایز اسکار را مشاهده میکنید

1. بینوایان    2. هیچکاک    3. مردان سیاه پوش 3  4. هابیت   5. سفیدبرفی    6. لینکلن   7. لوپر

نامزد های اسکار ۲۰۱۳ در ۱۰ ژانویه اعلام می شوند و مراسم بامداد دوشنبه ۲۴ فوریه به وقت ایران در Dolby Theater هالیوود برگزار می شود..

 
تعیین 282 فیلم برای نامزدی در اسکار 2013

http://files.cinemacenter.ir/images/fkxbv06nhx94tdo445g.jpg

اکادمی اسکار برای اعضای اکادمی لیستی 282 فیلمی را انتخاب کرد تا اعضای اکادمی در مهلت معینی این فیلم ها را دیده و از بین آنها بهترین ها را گزینش کرده و در رای گیری اغازین این هفته به صورت ایمیل و نامه به اکادمی ارسال کنند

این لیست اکادمی بیشترین لیست فیلمی است که در این چندسال اخیر به دست اعضای اکادمی رسیده است اعضایی که یکی از آنها اصغر فرهادی کارگردان نام آشنای ایرانی است!

اعضای اکادمی بعد از دیدن اکثر این فیلم ها باید از 8 صبح روز دوشنبه 16 دسامبر تا روز 5 شنبه 3 ژانویه وقت دارند در رای گیری بهترین نامزدهای سال برای قسمت های مختلف نظر خود را اعلام کنند

نامزد های اسکار ۲۰۱۳ در ۱۰ ژانویه اعلام می شوند و مراسم بامداد دوشنبه ۲۴ فوریه به وقت ایران در Dolby Theater هالیوود برگزار می شود..

 

 

تحلیل و بررسی ها

فروش ایالات متحده

53 $-M
فروش جهانی
3.4 $-M
فروش کلی
56.4 $-M

The Conjuring

 The Conjuring (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

279 $-M
فروش جهانی
308 $-M
فروش کلی
587.8 $-M

Despicable Me 2

 Despicable Me 2 (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

82 $-M
فروش جهانی
8.7 $-M
فروش کلی
90.8 $-M

Grown Ups 2

 Grown Ups 2 (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

33.7 $-M
فروش جهانی
--- $-M
فروش کلی
33.7 $-M

Turbo

 Turbo (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

72.8 $-M
فروش جهانی
110 $-M
فروش کلی
183 $-M

Pacific Rim

 Pacific Rim (2013) on IMDb

کپی رایت

این سایت تحت مالکیت مجموعه فرهنگی سینماسنتر میباشد و فعالیت آن مطابق قوانین میباشد، کلیه حقوق مطالب منتشر شده در این مجموعه متعلق به مجموعه فرهنگی سینماسنتر و مشمول قوانین کپی رایت و حفظ حقوق مولفین است. لذا هر گونه کپی برداری بدون قید منبع و نام نویسندگان نقض صریح قوانین کپی رایت محسوب گشته و مشمول مجازاتهای تعریف شده برای این نوع جرم می گردد. برای هر گونه برداشت از مطالب قبلا با مسئولان سایت هماهنگی حاصل نمائید.

سینماسنتر
مرجع نقد و بررسی فیلم و سریالهای تلویزیونی
 
تلفن: 
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
وبسایت: http://CinemaCenter.ir

آمار سایت

بازدیدکنندگان
2746
مطالب
1050
وب لینک ها
6
نمایش تعداد مطالب
2905573
 

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آخرین اخبار

ورود/خروج

ثبت نام

*
*
*
*
*
*

پر کردن فیلد های ستاره دار ضروری است.