Limon Tour
World Guide
DriveZona
Tranzito
سه شنبه, 29 اسفند 1402
ثبت نام
صفحه اصلی  >  آخرین اخبار  >  آخرین اخبار سینمای ایران  >  اصغر فرهادی فیلم ستاد انتخاباتی "هاشمی رفسنجانی" را میسازد
اصغر فرهادی فیلم ستاد انتخاباتی "هاشمی رفسنجانی" را میسازد

اصغر فرهادی با همکاری پیمان معادی و مانی حقیقی فیلم انتخاباتی هاشمی رفسنجانی را می‌سازد.

alt

اصغر فرهادي درباره ساخت اين فيلم گفته است: من آدم سياسي نيستم و هميشه از سياست فرار کردم اما وقتي اين پيشنهاد به من داده شد، احساس کردم براي خروج کشورم از بحران و مشکلاتي که براي هموطنانم بوجود آمده، بايد اين کار را انجام بدهم. اميدوارم مردم کشورم به کسي راي بدهند که آبرويش را در سن 79 سالگي گذاشته تا خدمتي به کشور و مردم کند.

به نقل از ستاد انتخاباتي آيت‌الله هاشمي رفسنجاني، طي مذاکرات اخير ستاد انتخاباتي آيت‌الله هاشمي رفسنجاني با اصغر فرهادي،‌ وي ساخت فيلم انتخاباتي آيت‌الله هاشمي را پذيرفته است.

اصغر فرهادي که هم‌اکنون به بهانه برگزاري جشنواره فيلم کن در فرانسه بسر مي‌برد، طي روزهاي آينده به ايران مي‌آيد و اين فيلم را مي‌سازد.

در حال حاضر ماني حقيقي و پيمان معادي مشغول کار روي فيلمنامه اين مستند انتخاباتي هستند و به محض حضور اصغر فرهادي، فيلمبرداري فيلم آغاز خواهد شد.

«اصغر فرهادی» کارگردان نامدار ایرانی برنده جایزه اسکار و خرس نقره‌ای جشنواره برلین است و در حال حاضر فیلم جدیدش با عنوان «گذشته» در بخش اصلی جشنواره فیلم کن با فیلمسازان نامدار جهان رقابت می‌کند.

منابع:خبرگذاری های " خبر فارسی،جهان نیوز،آریا نیوز،ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی، و ..."

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

تحلیل و بررسی ها

فروش ایالات متحده

53 $-M
فروش جهانی
3.4 $-M
فروش کلی
56.4 $-M

The Conjuring

The Conjuring (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

279 $-M
فروش جهانی
308 $-M
فروش کلی
587.8 $-M

Despicable Me 2

Despicable Me 2 (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

82 $-M
فروش جهانی
8.7 $-M
فروش کلی
90.8 $-M

Grown Ups 2

Grown Ups 2 (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

33.7 $-M
فروش جهانی
--- $-M
فروش کلی
33.7 $-M

Turbo

Turbo (2013) on IMDb

فروش ایالات متحده

72.8 $-M
فروش جهانی
110 $-M
فروش کلی
183 $-M

Pacific Rim

Pacific Rim (2013) on IMDb

کپی رایت

این سایت تحت مالکیت مجموعه فرهنگی سینماسنتر میباشد و فعالیت آن مطابق قوانین میباشد، کلیه حقوق مطالب منتشر شده در این مجموعه متعلق به مجموعه فرهنگی سینماسنتر و مشمول قوانین کپی رایت و حفظ حقوق مولفین است. لذا هر گونه کپی برداری بدون قید منبع و نام نویسندگان نقض صریح قوانین کپی رایت محسوب گشته و مشمول مجازاتهای تعریف شده برای این نوع جرم می گردد. برای هر گونه برداشت از مطالب قبلا با مسئولان سایت هماهنگی حاصل نمائید.

سینماسنتر
مرجع نقد و بررسی فیلم و سریالهای تلویزیونی

تلفن: 
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
وبسایت: http://CinemaCenter.ir

آمار سایت

بازدیدکنندگان
2746
مطالب
1050
وب لینک ها
6
نمایش تعداد مطالب
3358200

ما 39 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آخرین اخبار